Contact Form 7 Serial Numbers - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Copy the code of mail tags and paste it into any location ( ex. message body or subject etc.) of mail templates of Contact Form 7.
ja: メールタグのコードをコピーし、Contact Form 7のメールテンプレートの任意の場所（メール本文や件名など）に貼り付けてご利用ください。

en: Setting
ja: 設定

en: Display type
ja: 表示タイプ

en: Serial Number
ja: 通し番号

en: Now Count value
ja: 現在のカウント

en: Set
ja: 設定

en: Number of digits
ja: 桁数

en: Timestamp (ms)
ja: タイムスタンプ（ミリ秒）

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Mail Tags
ja: メールタグ

en: Update
ja: 更新
